Толерантність — це мистецтво жити з
іншими людьми та з іншими ідеями.
Кофі Аннан
Соціальний педагог Інна Савенок для здобувачів освіти 13 групи провела годину спілкування з елементами тренінгу «Толерантність – шлях до миру і злагоди у світі». Метою заходу було: показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріпити знання здобувачів освіти про компоненти толерантності, розуміти і поважати один одного, удосконалювати вміння толерантного спілкування, навчити здобувачів освіти вирішувати конфліктні ситуації за принципом толерантності.
Толерантність - це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Толерантна людина не ділить світ на дві частини – чорне та біле, не робить акцент на розбіжностях між «своїм» та «чужим», тому готова вислухати та зрозуміти інші точки зору.
З здобувачами освіти були проведені такі вправи: «Товариський суд» та «Два світи». За допомогою вправ, вони навчились вирішувати конфліктні ситуації за принципом толерантності.
Сучасна культурна людина - це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі.
Людина, яка живе в толерантному світі, по-справжньому щаслива і дарує це щастя, любов людям довкола.
«Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші.
Ось чому і дружба, і допомога,
і спілкування були б неможливими,
якби не існувало між нами взаємної терпимості»
Г.Гвіччардіні